Privaatsuspoliitika

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika käsitleb veebilehe kaudu kogutud isikuandmete kogumist, kasutamist, kaitsmist ja kustutamist.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel: • kontaktandmete (sh sinu nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, aadress jm) teiepoolsel esitamisel e-maili või telefoni teel hinnapakkumise koostamiseks või teenuse osutamiseks.

 

Muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid küpsiste ehk cookie’de kaudu – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Neid andmeid kasutatakse analüütika tööriistade jaoks ja käsitletakse isikustamata andmetena. Loe lähemalt Küpsiste kasutamine.

 

Isikuandmete kasutamine

Veebilehel kogutud isikustatud andmeid kasutame parema teenuse pakkumiseks, e-maili ning telefoni teel saadetud sõnumitele vastamiseks ja hinnapakkumiste saatmiseks.

 

Isikuandmete kaitse

Kõiki meie veebilehe külastamise ja kontaktivormi kaudu teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Rakendame kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

 

Isikuandmete kustutamine

Kliendil on õigus paluda kustutada enda kohta kogutud isikuandmeid. Selleks kirjutage meile vastava sisuline e-mail aadressile info@isb.ee.

 

Küpsiste kasutamine

Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat veebilehitsemise kogemust ning teenust. Mõned meie kasutatavad küpsised on veebilehe toimimiseks hädavajalikud ja teisi kasutatame veebisaidi kasutamise kohta teabe (statistika) kogumiseks, et saaksime muuta saidi teile mugavamaks ja kasulikumaks. Mõned küpsised on ajutised ja kaovad brauseri sulgemisel, teised on püsivad ja jäävad teie arvutisse mõnda aega.

Rangelt vajalikke küpsiseid kasutame selleks, et: veebisait töötaks korrektselt; pidada meeles, millisel alamlehel olite viimati (navigeerimise jaoks).

Funktsionaalseid küpsiseid kasutame selleks, et: veebisait oleks visuaalselt korrektne

Statistika küpsiseid kasutame selleks, et: jälgida, analüüsida veebisaidi kasutust ning teha parendusi (kasutajasõbralikkus, toimivus, kiirus)

Rangelt vajalikke ega funktsionaalseid küpsiseid ei saa välja lülitada. Kõiki teisi küpsiseid saate. Küpsiste eelistusi saate muuta hüpikakna kaudu, mis avaneb lehte külastades. Seadistusi saate muuta igal ajal all paremas nurgas asuva nupu kaudu, mis avab taas hüpikakna.

Saate muuta küpsiste lubamist ka läbi oma seadme või veebilehitseja. Küpsiseid saate kustutada oma seadmest veebilehitseja või seadme sätete kaudu.

Infot seadmest küpsiste lubamise või nende kustutamise kohta leiate iga brauseri ja seadme kohta siit https://www.aboutcookies.org/.